Jednym z elementów oferty naszej firmy jest tworzenie serwisów internetowych. Profesjonalnie wykonana strona internetowa to wymóg dzisiejszych czasów i żadna firma chcąca być konkurencyjna na rynku nie może się bez niej obejść.

Serwis WWW zapewnia reklamę 365 dni w roku, jest jedną z najlepszych oraz jedną z tańszych form reklamy i możliwością dotarcia do tysięcy osób przeszukujących Internet w poszukiwaniu potrzebnych im usług bądź towarów.

Oprócz faktu posiadania strony www, kluczową sprawa jest jej jakość. Kiepsko wyglądająca czy nieczytelna strona może przynieść więcej strat niż korzyści.

Dlatego też naszym celem jest nie tylko to żeby stworzyć stronę dla Klienta ale również by była ona przejrzysta, lekka i estetyczna oraz zawierała wszelkie niezbędne informacje.

 

Tworząc dla Klientów stronę internetową zakładamy że  ma:

  • być estetyczna i użyteczna
  • być łatwa w obsłudze i aktualizacji (dzięki systemowi CMS)
  • ograniczać koszty obsługi klientów (dzięki doborze właściwej treści)
  • przyciagać uwagę internautów (które przełożą się w nowe zamówienia)

 

Stworzenie strony internetowej to tylko część z czynności wymaganych do zaistnienia w Internecie, innymi są rejestracja domeny, wybór serwera czy pozycjonowanie strony które pozwoli być wysoko w wyszukiwarkach.
Dlatego nasza firma pomaga przejść przez wszystkie te etapy zapewniając darmowe konsultacje i pomoc.

Każdy projekt będzie wspólnie z Klientem analizowany i dopasowywany indywidualnie zarówno pod kątem specyfikacji oferty, jak i danej grupy docelowej.

Skontaktuj się a przedstawimy Ci portfolio ostatnio realizowanych serwisów internetowych